Ціль №1: позбутися посічених кінчиків

 Щодня наше волосся піддається негативному впливу погодних умов: різка зміна температури, вологості, вплив сонячних променів влітку та мінусових температур взимку.  Ламке та сухе волосся має безліч причин – від неправильного харчування до неякісної техніки для догляду за волоссям.

ПРИЧИНИ ЛАМКОСТІ ВОЛОССЯ

  • Частий екстремально гарячий термічний вплив: фен, плойка, прасочка.
  • Фарбування волосся.
  • Регулярне використання агресивних засобів укладки: лак, пінка, гель.
  • Незбалансоване харчування.

            ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ЛАМКИМ ВОЛОССЯМ

  Для профілактики посічених кінчиків волосся, є одне основне правило: не нашкодити. Саме тому щоденний базовий догляд вбереже ваше волосся від ламкості:

– Ідеальна температура для миття голови − 38 градусів. Гаряча вода знищує не лише бруд, а й тонку захисну плівку волосини.

– Обирайте органічні шампуні без сульфатів. І обов’язково зволожуйте волосся кондиціонером чи бальзамом.

– Не розтирайте волосся рушником, щоб не зруйнувати його структуру. Загорність волосся у рушник, так він дбайливо вбере весь надлишок вологи.

– Сушіть волосся природним способом. Якщо ж ви не маєте часу, то обирайте низьку температуру та швидкість фену. Висока температура призводить до згортання білка волосини.

– У жодному випадку не розчісуйте вологе волосся.

– Гребінець для розчісування повинен бути дерев’яним чи керамічним із закругленими кінчиками.

– Волосся, і зокрема кінчики, потребують вологи. Різноманітні масла та незмиваючі зволожуючі засоби чудово захистять кінчики від сухості.

  Надмірна ламкість та сухість можуть мати також трихологічну основу. Найпершою особою, яка зовнішньо може запідозрити чи є видимі прояви проблем шкіри голови – ваш перукар.

Тому, якщо все ж вас щось турбує, краще звернутися до лікаря-трихолога, за порадою та консультацією. Адже важливо є усувати корінь проблеми, а не лише її зовнішні ознаки.

  Звісно ж, що для підтримки здорового вигляду волосся і укладки, потрібно періодично підрізати волосся, щоб воно не втрачало своєї форми.

  Нашs косметологи в  Клініці також може запропонувати найновішу процедуру відновлення та реконструкції волосся від фірми Rolland (лінія O-way). Одна з провідних компаній світу, що знаходиться в Італії, використовує лише натурально вирощені рослини для виготовлення своєї косметики.

Реконструкція волосся від O-way включає в себе не лише відновлення волосся по його довжині, але й безпосередньо впливає на шкіру голови, що допомагає покращити циркуляцію крові.
Для кращого результату процедури використовується спеціальна плойка з ультрафіолетом та інфрачервоними променями.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.