Лазерний ліпофілинг – безопераційна ліпосакція у Львові

Ліпофілінг – процедура з введення власного жиру пацієнта в певні ділянки його обличчя або тіла.

Лазерна ліпосакція (ліпофілинг) – нова революційна послуга, що проводиться апаратом нового покоління з Ізраїлю – BeautiFill ™  відтепер проводиться у Клініці естетичної медицини М. Новосільської.

На найпоширеніші запитання щодо популярної в Голівуді послуги для стрункої фігури та пружної шкіри без операції  відповідає засновниця клініки,  к.м.н., дерматолог-онколог, трихолог-авто трансплантолог Мирослава Новосільська

 

Замовити консультацію

 

Що таке ліпофілинг або ліполіф? І як це використовується в сфері естетичної медицини, догляду за тілом?

Ліполіф вважається інноваційним методом, що дозволяє успішно моделювати контури фігури за допомогою власного жиру пацієнта. У порівнянні з ліпосакцією, немає необхідності проводити хірургічне втручання.

В процесі проведення такої операції лікар викачує жирові клітини з проблемних зон пацієнта та пересаджує їх в інші ділянки.

Завдяки тому, що використовується власний жир пацієнта, він відмінно приживається в іншій зоні, яка після процедури матиме природний зовнішній вигляд. Крім того, виключені будь-які прояви алергічних реакцій.Незважаючи на те, що частина жирових клітин з часом розсмоктується, основний обсяг зберігається протягом 7-10 років.

лазерний ліпофілинг у львові

Тобто це ліпосакція, але з використанням лазеру? У чому перевага цієї процедури?

Саме так. Однією з найважливіших переваг такої процедури є малотравматичність, адже в процесі забору виключена ймовірність пошкодження цілісності клітин шкіри, а значить відзначають мінімальні ризики утворення рубців і шрамів.

Серед важливих переваг ліпофілингу відзначають:

  • Можливість використовувати місцеву анестезію в разі потреби.
  • При ліпофілінгу грудей можна повністю відмовитися від попереднього протезування.
  • Зберігається максимально натуральний зовнішній вигляд зони корекції після втручання.
  • Безпечний метод для кожного пацієнта при використанні його власної жирової тканини.
  • Немає необхідності виконувати розрізи на тілі (без хірургічного втручання).
  • Збереження позитивних результатів протягом довгого часу.З яких частин тіла можна відкачати жир і куди закачати?

безопераційна ліпосакція у львові

Представлена ​​процедура на сьогоднішній день проводиться на руках, на ногах, грудях, на сідницях, стегнах і навіть в інтимній області. Спеціаліст уважно оглядає пацієнта, щоб точно зрозуміти і визначити: звідки буде відбуватися забір жирової тканини і куди її необхідно перенести для створення ідеальних контурів тіла.

Найчастіше жир відкачують з найбільш проблемних зон у чоловіків і жінок. Це – стегна, живіт, боки, руки, шия та коліна. До нас звертаються пацієнти, які бажають змінити контури свого обличчя, сідниць (корекція неестетичних форм) і грудей (збільшення). Саме в ці зони найчастіше закачують попередньо забраний біоматеріал пацієнта. Корекція сідниць та грудей – це досить популярна послуга серед жінок різного віку. 

безопераційна ліпосакція - введення власного жиру в певні ділянки тіла

Жир якось обробляється?

Звичайно, після забору біоматеріал повинен пройти обов’язковий процес ретельної обробки. Для переробки жиру його очищають і поміщають в центрифугу. Отримана суміш повинна мати однорідну консистенцію, щоб з легкістю проходити через тонку голку шприца. У деяких випадках отриману емульсію розбавляють плазмою крові пацієнта або ж його стовбуровими клітинами.

В процесі обробки вдається позбутися від непотрібних елементів крові та вже зруйнованих жирових клітин, отримуючи чисту консистенцію.

Скільки триває операція? Який наркоз використовується?

Тривалість операції варіюється від 1 до 3 годин. Все залежить від зони, звідки буде проводиться забір біоматеріалу та зони, куди потрібно вводити очищену консистенцію. При цьому процедура проходить під місцевою або комбінованою анестезією, в залежності від больового порогу пацієнта. Тому все індивідуально.

Чи не буде провисати шкіра після того як приберуть жир?

позбуватись другого підбобріддя

При пересадці жиру в нашій клініці використовується сучасне лазерне обладнання BeautiFill ™, яке робить процедуру забору, обробки і введення жирових тканин максимально безпечною і в той же час оперативною. При правильному перенесенні жиру з однієї ділянки на іншу виключена ймовірність провисання шкіри навіть в найбільш проблемних ділянках тіла. При контакті лазерного променю з тканинами відбувається припікання кровоносних судин, а тому їх розрив неможливий, як у випадку з механічною ліпосакцією жиру. Це зводить до мінімуму травматичність процедури та негативні наслідки в цілому.

Однак варто пам’ятати про те, що ефективність корекції фігури із застосуванням методу ліпофілінгу може бути мінімальною, якщо у пацієнта відзначають різку зміну гормонів або зміну маси тіла в умовах короткого часового проміжку.

Завдяки чому шкіра стає більш підтягнута, еластична?

При нагріванні лазером відзначають активне відтворення таких важливих для нашої шкіри компонентів, як еластин і колаген. Еластин вважається важливим білком в людському організмі, що відповідає за пружність всіх сполучних тканин, а колаген часто називають головним «будівельним матеріалом» для сполучних тканин, який відповідає за якість нашої шкіри. По завершенню цієї процедури все тіло буде виглядати більш молодшим і привабливішим. 

З огляду на унікальні можливості сучасного лазеру BeautiFill від Alma, радіальне випромінювання разом з тепловою енергією дозволяє ефективно підтягувати шкіру в певній ділянці.

Чи будуть рубці та шрами після операції?

Після проведення ліпофілінгу на тілі пацієнта не залишаються рубці або шрами, як у випадку з хірургічним втручанням. Це пояснюється тим, що забір біоматеріалу та подальше введення жирових клітин в певні зони здійснюється через мікродоступи або із застосуванням шприца з тонкими голками, а після таких незначних пошкоджень на поверхні шкіри не залишаються шрами.

Завдяки застосуванню інноваційного лазерного апарату у Львові, вдалося зменшити час реабілітації після ліпофілінгу, поліпшуючи стан тканин. Відбувається процедура одночасної генерації та забору жирових клітин, що помітно прискорює проведення всієї процедури.

 

Замовити консультацію

One thought on “Лазерний ліпофілинг – безопераційна ліпосакція у Львові

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Безболісна діагностика організму

SO/check.
Ламкість волосся та нігтів? Сухість шкіри? Перевір яких вітамінів не вистачає саме твоєму організму.
ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ
Отримати безкоштовну консультацію детальніше про послугу можна прочитати у нашій статті: Все про SO/check.
close-link