Трихопігментація голови у Львові

трихопігментація

Трихопігментація – ефективний спосіб приховати залисини, випадіння волосся та шрами на шкірі голови

Під трихопігментацією прийнято розглядати сучасну техніку, за допомогою якої вдається виконати якісне маскування алопеції – активного випадіння волосся на голові. В результаті досягти необхідного голеного ефекту вдається за рахунок мікроскопічного точкового впливу на шкіру із застосуванням особливого пігменту «попелястого» кольору. Майстер вручну промальовує імітацію фолікул волосини.

Завдяки цій процедурі можна створити 3D-ілюзію густого волосся, сховати наслідки облисіння, шрамів на голові та відновити частково ріст волосся. 

Клієнт бачить результат одразу після 1 процедури.

 Для остаточного результату необхідно пройти від чотирьох до шести процедур один раз на два тижні. Кількість та частоту процедур трихопігментації для кожного пацієнта індивідуально підбирає спеціаліст залежно від ступеня облисіння та насиченості пігменту.

Завдяки застосуванню спеціальних видів пігментів, які з легкістю поглинаються людським організмом, трихопігментація  біосумісною та гіпоалергенною процедурою, яку проводять спеціалісти у Львові в Клініці естетичної медицини М. Новосільської. 

Показання до трихопігментації голови

Представлена ​​косметична процедура може проводитися не тільки на голові, але й на бровах, бороді. Таку техніку часто поєднують з різними способами лікування алопеції (облисіння), щоб до моменту абсолютного одужання приховати такі недоліки в своїй зовнішності.

Трихопігментація  рекомендована у випадках:

 • облисіння різного типу;
 • рубців та шрамів, які залишилися після пластичної операції, підтяжки обличчя, а також шрамів після аварій, отриманих опіків на волосистій поверхні тіла.
 • занадто тонкого або рідкого волосся, недостатньої густини.
 • у поєднанні з трансплантацією волосся, а саме після операції пересадки волосся коли недостатня донорська зона, а пацієнт бажає мати більшу густину
 • протипоказів до пересадки волосся.
 • невдалого забору волосяних фолікул у донорській зоні після пересадки волосся;
 • нерівної лінії росту волосся.

Також, досить часто в закордонній практиці рекомендують трихопігментацію як процедуру стимулювання “пробудження фолікул”. Американські практичні дослідження стверджують, що з 100 точок 30 відсотків стимулює покращення кровопостачання і таким чином запускається процес оновлення росту волосся. Для такого виду стимуляції росту волосся рекомендовано проводити одну процедуру в місяць два – чотири місяці підряд.

Жінки останнім часом все частіше виконують трихопігментацію брів, а чоловіки – вусів і бороди.

Переваги проведення процедури трихопігментації

Популярність даної процедури зумовлена ​​великою кількістю переваг, серед яких варто відзначити:

 • Безболісність. Як правило, ця процедура безболісна, проте є більш чутливі люди, які відчувають біль, в такому випадку досить нанести лідокаїновий крем за 1 годину до процедури;
 • Безпечність – пігмент розроблений спеціально для шкіри голови;
 • Доступність – цінова категорія цієї процедури є значно нижчою ніж на трансплантацію волосся;
 • Пігмент поглинається імунною системою, і він поступово зникає через 3-4 роки.  
 • Трихопігментація не пошкоджує натуральні фолікули та волосся.

Спеціалісти допоможуть пацієнтові визначитися з лінією росту волосся. У такому випадку важливо відшукати ідеальний баланс між досвідом кваліфікованого спеціаліста, побажаннями пацієнта та естетичним смаком в цілому. При реконструкції волосся обов’язково слід врахувати вікові особливості чоловіків або жінок, морфологічні риси та інше.

Протипоказання трихопігментації:

 • шкірні захворювання – псоріаз, екзема та інші.
 • герпесні інфекції.
 • простудні захворювання та запальні реакції на ділянках шкіри, де необхідно проводити трихопігментацію.
 • вагітність.
 • цукровий діабет.
 • злоякісні пухлини

Основні види технік трихопігментації

Трихопігментація вважається безболісною процедурою, яку виконує кваліфікований спеціаліст із застосуванням роллера або тонкої голки. Завдяки таким інструментам під шкіру  наносять спеціальний пігмент, що дозволяє створювати тонкі, дрібні штрихи – імітацію фолікул волоска.

Тривалість виконання процедури варіюється від 1 до 4 годин. Точний час залежить від типу пігментації – часткове відновлення або повне, а також від зони. 

Сьогодні трихопігментація проводиться з використанням двох найбільш популярних і безпечних технік:

 1. Голки. Такий спосіб називається точковою дією на поверхню шкіри та дозволяє створити візуально привабливий ефект невеликих фолікул або волосся, що вже злегка відросло на конкретній ділянці. За допомогою лінійного методу пігментація спеціалісту вдається досягти ідеального ефекту натурального волосся. Якщо на даній ділянці відзначають наявність рубців на голові, тоді рекомендується скористатися методом розтушовування пігменту. Вибір конкретної методики націлений на якісний результат: щоб приховати наявність недоліків, домагаючись максимально привабливого візуального ефекту.
 2. Роллер або аплікатор. Представлений ролер – це інструмент з великою кількістю тонких голок, які знаходяться в потрібному порядку та під певним кутом. В результаті спеціалісту вдається якісно та оперативно пофарбувати велику зону шкіри з метою отримання рівномірної пігментації. При цьому щільність фарбування безпосередньо пов’язана з кількістю волосся в даній зоні.

У разі необхідності спеціалісти комбінують між собою ці дві техніки.

Як підготуватися до процедури трихопігментації шкіри голови

Перед тим, як відвідати кабінет спеціаліста, потрібно пам’ятати про декілька важливих правил підготовки до трихопігментації:

 • Перед процедурою необхідно поголити волосся на ділянці, де буде вводитися пігмент. Оптимальна довжина волосся становить 1 мм. Процес гоління виконують за 24 години до трихопігментації. При наявності подразнень на шкірі голови може з’явитися кров, яка негативно позначається на якісному введенні та фіксації пігменту.
 • За 4 дні до початку процедури рекомендується відмовитися від прийому системних і місцевих лікарських препаратів, які можуть сприяти розрідженню крові.
 • За 24 години до початку процедури варто утриматися від вживання різних алкогольних напоїв.
 • В процесі проходження трьох сеансів трихопігментації та відразу після процедури не рекомендується мити шкіру голови шампунями, бальзамами або іншими косметичними засобами. По завершенню всіх сеансів рекомендується очистити оброблені ділянки спеціальним шампунем для трихопігментації та рівномірно розподілити сироватку. Для ефективного загоєння сироватку використовують 2 рази на день.

Як проходить процедура трихопігментації 

Процедура складається з таких основних етапів:

Спочатку спеціаліст враховує можливу наявність протипоказань, звертає увагу на особливості показань до проведення такої процедури.

 1. Потрібно визначитися з конкретною зоною, де необхідно проводити трихопігментацію. При цьому спеціаліст приділяє особливу увагу підбору необхідного відтінку, робить ескіз.
 2. Далі, здійснюється введення пігменту за допомогою тонких голок – в залежності від зони обробки, діаметр голок може варіюватися від 0,18 до 0,25 мм. Спеціаліст зберігає оптимальну відстань між проколами – близько 1-2 мм. Голка проникає в дерму на глибину 0,3-0,5 мм.

Післяреабілітаційний період

Важливою перевагою трихопігментації є відсутність тривалого періоду реабілітації, адже на організм людини відсутній негативний вплив. При цьому практично не потрібно використовувати медикаментозну терапію, а наявність невеликих почервонінь на ділянці шкіри проходить через 2-3 години після завершення процедури.

Косметичний ефект зберігається протягом довгого часу без необхідності проводити обов’язкову та часту корекцію. Після трихопігментації голови чоловіків і жінок не потрібно ніякого особливого догляду за такими ділянками шкіри. Пігмент не вимивається водою та не вигорає під активним впливом сонячних променів. Він надійно проникає в поверхневий шар шкіри і, на зразок татуювання, помітний відразу, але ефект має непостійну дію.

Перші кілька днів може здатися, що пігмент занадто яскравий та насичений, але через кілька діб поверхнева шкірочка лущиться і таким чином зайва яскравість зникає. Оброблена ділянка набуває натуральний і естетично привабливий зовнішній вигляд.

Однак на довготривалість та насиченість пігменту впливає кількість жиру, який виділяється на голові у пацієнта, адже у кожного вона різна. І варто пам’ятати, що ефект трихопігментації поступово вимивається під дією шампунів

.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.