Клімакс

Здається, мало яке слово лякає сучасну жінку так, як клімакс. Часто видається, що саме цей життєвий етап знаменує ледь не офіційний «кінець» повноцінного життя та прихід справжньої старості. Однак чи справді це так? І чи варто жінкам лякатися цього природного процесу? Чи, можливо, краще брати власне життя під контроль та самій вирішувати, як почуватиметься та працюватиме ваше тіло? Нині, у 2019-му році, це цілком можливо. І навіть якщо (чи коли) ви все ж увійдете до нового, клімактеричного періоду свого життя, ви в силах зробити його максимально комфортним. І ми розповімо вам як.

Отож, одна з найбільш відчутних негативних сторін клімаксу – стан та робота статевих органів. Зокрема, жіночих статевих губ. Саме у цей період життя статеві губи можуть різко втрачати об’єм, еластичність, вкриватися насиченою пігментацією. Ці найбільш помітні візуальні ознаки часто стають причиною не лише психологічного, але й фізичного дискомфорту жінки.

Ми, звісно, можемо порадити вам пити якомога більше води та залишатися впевненою в собі. І ці два моменти залишаються непорушною істиною завжди і всюди. Однак, із усіма перерахованими вище проблемами набагато краще впорається процедура зволоження жіночих статевих губ спеціальними «коктейлями» з гіалуроновою кислотою.

«По суті, це добре знайома нам біоревіталізація, тільки для найінтимнішої ділянки тіла. Саме ця послуга, котру вже надають у косметологічних клініках України, допоможе зробити клімактеричний період набагато комфортнішим та мінімізує дискомфорт від природних фізіологічних змін в організмі жінки», – розповідає Мирослава Новосільська, лікар онколог-дерматолог, косметолог, ін’єкціоніст контурної пластики та засновниця Клініки естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської (Aesthetic Medicine Clinic Myroslava Novosilska).

Інтимна біоревіталізація завдяки інтенсивному зволоженню тканин тіла допоможе позбутися відчуття свербежу, котре часто виникає саме на початку клімактеричного періоду, усуне сухість слизової. А це, у свою чергу, підвищить впевненість у собі, позбавить дискомфорту та покращить якість інтимного життя жінки.

Окрім того, пані Мирослава радить спробувати процедуру збільшення статевих губ гіалурновою кислотою. Ця послуга також допомагає жінкам клімактеричного віку вести максимально повноцінне життя та не відчувати дискомфорту. В тому числі у питаннях інтимних.

«Я рекомендую проходити 1-2 процедури наповнення та близько 4 процедур зволоження протягом року. При такому комплексному лікуванні пацієнтки нашої Клініки позбуваються як фізичного, так і психологічного дискомфорту та значно покращують особисте життя. В тому числі найінтимніші його моменти. А задоволені усмішки на обличчях моїх клієнток – це завжди найкращий доказ ефективності роботи», – ділиться Мирослава Новосільська.

За словами лікарки, за понад рік роботи Клініки естетичної медицини доктора Мирослави Новосільської процедури на інтимних ділянках жіночого тіла стали вкрай затребуваними. Причина – їхня доступність, малотравматичність та, головне, ефективність.

«Ми говоримо не про складні хірургічні втручання з анестезіями, шрамами та реабілітаційними періодами. Мова про безболісну естетичну процедуру, котра здатна якісно покращити самопочуття жінки на будь-якому етапі її життя. І я рада, що ми у нашій Клініці маємо змогу робити це професійно та з максимальною турботою про кожну пацієнтку».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.