Розацеа або рожеві вугрі

Розацеа або рожеві вугрі зустрічаються у 10% хворих цілої планети Земля! Переважно хворіють люди після 30 років! Хвороба відноситься до групи Хронічних Дерматозів; тобто вилікуватись практично не можливо, можлива лише довготривала ремісія

Тепер поговоримо про фактори ризику захворювання:

•потрібно розуміти, що засоби або процедури, які викликають розширення судин або їх травмування є забороненими( відвідування саун; горячих ванн; вживання алкоголю, вживання гострої та гарячої їжі, агресивне очищення шкіри обличчя, скрабування, тощо; емоційні перенавантаження часта причина захворювання; а також інтенсивні фізичні вправи; і найголовніше це захист від сонячних променів сонцезахисними кремами та головними уборами в період весна-літо-осінь.

В плані обстеження найважливішим аналізом вважається виявлення демодексу (підшкірного кліща), який часто викликає або тісно пов‘язаний з розацеа! Саме наявність кліща може ускладнювати захворювання у вигляді запальних папул на фоні гіперчутливої шкіри обличчя!

Крім медикаментозної терапіі згідно з протоколом лікування та виключення факторів ризику повинно бути підібрано засоби по догляду за чутливою шкірою обличчя)

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *