Реконструкція волосся Італійською косметикою Rolland

OW Rebuilding (процедура відновлення волосся ТМ “ROLLAND”)

Сонце, сіль і хлор викликають великий стрес для довжини волосся. Якщо ми також додамо надлишкові джерела тепла, міський смог та фактори навколишнього середовища, ваше волосся може бути більш пошкодженими та ослабленим, а в результаті воно менш кероване під час стрижки та менш готове до фарбування чи освітлення.

На відміну від шкіри, волосся не завжди здатне регенерувати все самостійно, і воно потребує глибокого втручання на всій довжині.

REBUILDING – це глибоке регенеративне лікування, яке відновлює внутрішню і зовнішню структури ушкодженого волосся. Повна індивідуальна програма, яка надає волокнам волосся його основні компоненти: Біоміметичні рослинні білки, які відновлюють структурні пошкодження шляхом реконструкції молекулярної будови кератину; ліпіди, які створюють захисний шар навколо кутикули та мікроелементи та мінерали, які забезпечують міцність, м’якість та стійкість. Це дуже важливо, що процедури реконструкції складаються як з олігоелементів, таких як заліза, цинку та вільних жирних кислот,  так і з амінокислот кератину, щоб отримати тіло і структуру клітковини. Волосся стає все більш і більш здоровим, сильним і яскравим день від дня. Воно також зможе витримувати термічні та окислювальні навантаження.

Холодні технології виконання процедури, такі як інфрачервоне випромінювання та ультразвукові хвилі, допомагають забезпечити ефективне поглинання препаратів та більш тривалий результат. У сфері догляду за волоссям інфрачервоні промені використовуються для лікування пошкодженої тканини волосся. Нагрівання виробляється електромагнітними коливаннями інфрачервоного випромінювання, що не є шкідливим. Ультразвук – це виняткові агенти, що забезпечують оптимізацію будь-якого лікування.

Не менш важливим за технічне обслуговування є домашній догляд спеціальними шампунями та масками, який забезпечить стабільні результати, все більше посилюючи капілярну структуру. Не забувайте про свою власну процедуру краси!

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.